Voetbal
/
Russia Amateur
/
Championat Lipetskoy Oblasti - seizoensstatistieken en wedstrijdresultaten
Championat Lipetskoy Oblasti 2024
Seizoensprestaties
Totaal
Teams | Overall (Gemiddelde) | Home (Gemiddelde) | Away (Gemiddelde) | |||||||||
---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
Spellen | Totaal | Scoorde | gemist | Spellen | Totaal | Scoorde | gemist | Spellen | Totaal | Scoorde | gemist | |
Atom Lebedyan | 3 | 4.67 | 3 | 1.67 | 1 | 4 | 3 | 1 | 2 | 5 | 3 | 2 |
Rodnik Parshinovka | 2 | 2.5 | 2 | 0.5 | 0 | 0 | 0 | 0 | 2 | 2.5 | 2 | 0.5 |
Lev Tolstoy | 3 | 3.67 | 2.33 | 1.33 | 1 | 3 | 1 | 2 | 2 | 4 | 3 | 1 |
FC Sokol Lipetsk | 1 | 7 | 7 | 0 | 1 | 7 | 7 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 |
Spartak Kazinka | 4 | 2.75 | 0.75 | 2 | 3 | 2.33 | 0.67 | 1.67 | 1 | 4 | 1 | 3 |
Gazovik Zadonsk | 2 | 7.5 | 2.5 | 5 | 1 | 7 | 4 | 3 | 1 | 8 | 1 | 7 |
Temp Dobroye | 3 | 4.67 | 3.33 | 1.33 | 2 | 7 | 5 | 2 | 1 | 0 | 0 | 0 |
Avangard Chaplygin | 4 | 5.25 | 1 | 4.25 | 2 | 3.5 | 0.5 | 3 | 2 | 7 | 1.5 | 5.5 |
FC Vityaz-EGU | 3 | 4.67 | 4.33 | 0.33 | 1 | 6 | 6 | 0 | 2 | 4 | 3.5 | 0.5 |
Fakel Khlevnoye | 3 | 7 | 5.67 | 1.33 | 1 | 10 | 9 | 1 | 2 | 5.5 | 4 | 1.5 |
Yelets-M | 3 | 6.67 | 2 | 4.67 | 2 | 5 | 2.5 | 2.5 | 1 | 10 | 1 | 9 |
Maevka | 3 | 7.33 | 1.67 | 5.67 | 1 | 9 | 1 | 8 | 2 | 6.5 | 2 | 4.5 |
Fakel Terbuny | 3 | 6.33 | 1.67 | 4.67 | 2 | 6.5 | 2.5 | 4 | 1 | 6 | 0 | 6 |
Stanovoye | 3 | 6.33 | 4 | 2.33 | 2 | 7 | 3.5 | 3.5 | 1 | 5 | 5 | 0 |
Voshod Ismalkovo | 3 | 6.67 | 4.67 | 2 | 1 | 2 | 0 | 2 | 2 | 9 | 7 | 2 |
Dolgorukovo | 3 | 5 | 1 | 4 | 2 | 5.5 | 1.5 | 4 | 1 | 4 | 0 | 4 |
Over / onder 2.5
Teams | globaal (Gemiddelde) | Huis (Gemiddelde) | Weg (Gemiddelde) | ||||||||||||
---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
Spellen | O 2.5 | U 2.5 | O 2.5 (%) | U 2.5 (%) | Spellen | O 2.5 | U 2.5 | O 2.5 (%) | U 2.5 (%) | Spellen | O 2.5 | U 2.5 | O 2.5 (%) | U 2.5 (%) | |
Atom Lebedyan | 3 | 3 | 0 | 100 | 0 | 1 | 1 | 0 | 100 | 0 | 2 | 2 | 0 | 100 | 0 |
Rodnik Parshinovka | 2 | 1 | 1 | 50 | 50 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 2 | 1 | 1 | 50 | 50 |
Lev Tolstoy | 3 | 3 | 0 | 100 | 0 | 1 | 1 | 0 | 100 | 0 | 2 | 2 | 0 | 100 | 0 |
FC Sokol Lipetsk | 1 | 1 | 0 | 100 | 0 | 1 | 1 | 0 | 100 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 |
Spartak Kazinka | 4 | 2 | 2 | 50 | 50 | 3 | 1 | 2 | 33.33 | 66.67 | 1 | 1 | 0 | 100 | 0 |
Gazovik Zadonsk | 2 | 2 | 0 | 100 | 0 | 1 | 1 | 0 | 100 | 0 | 1 | 1 | 0 | 100 | 0 |
Temp Dobroye | 3 | 2 | 1 | 66.67 | 33.33 | 2 | 2 | 0 | 100 | 0 | 1 | 0 | 1 | 0 | 100 |
Avangard Chaplygin | 4 | 4 | 0 | 100 | 0 | 2 | 2 | 0 | 100 | 0 | 2 | 2 | 0 | 100 | 0 |
FC Vityaz-EGU | 3 | 2 | 1 | 66.67 | 33.33 | 1 | 1 | 0 | 100 | 0 | 2 | 1 | 1 | 50 | 50 |
Fakel Khlevnoye | 3 | 3 | 0 | 100 | 0 | 1 | 1 | 0 | 100 | 0 | 2 | 2 | 0 | 100 | 0 |
Yelets-M | 3 | 3 | 0 | 100 | 0 | 2 | 2 | 0 | 100 | 0 | 1 | 1 | 0 | 100 | 0 |
Maevka | 3 | 3 | 0 | 100 | 0 | 1 | 1 | 0 | 100 | 0 | 2 | 2 | 0 | 100 | 0 |
Fakel Terbuny | 3 | 3 | 0 | 100 | 0 | 2 | 2 | 0 | 100 | 0 | 1 | 1 | 0 | 100 | 0 |
Stanovoye | 3 | 3 | 0 | 100 | 0 | 2 | 2 | 0 | 100 | 0 | 1 | 1 | 0 | 100 | 0 |
Voshod Ismalkovo | 3 | 2 | 1 | 66.67 | 33.33 | 1 | 0 | 1 | 0 | 100 | 2 | 2 | 0 | 100 | 0 |
Dolgorukovo | 3 | 3 | 0 | 100 | 0 | 2 | 2 | 0 | 100 | 0 | 1 | 1 | 0 | 100 | 0 |
Klassement
Lipetsk Oblast Liga & Championship, Group A 2024: 2024
# | Teams | P | W | D | L | Doelpunten | Pnt |
---|---|---|---|---|---|---|---|
1
|
Atom Lebedyan | 3 | 2 | 1 | 0 | 9:5 | 7 |
2
|
Rodnik Parshinovka | 2 | 2 | 0 | 0 | 4:1 | 6 |
3
|
Lev Tolstoy | 3 | 2 | 0 | 1 | 7:4 | 6 |
4
|
Temp Dobroye | 3 | 1 | 2 | 0 | 10:4 | 5 |
5
|
FC Sokol Lipetsk | 1 | 1 | 0 | 0 | 7:0 | 3 |
6
|
Gazovik Zadonsk | 2 | 1 | 0 | 1 | 5:10 | 3 |
7
|
Spartak Kazinka | 4 | 0 | 1 | 3 | 3:8 | 1 |
8
|
Avangard Chaplygin | 4 | 0 | 0 | 4 | 4:17 | 0 |
Lipetsk Oblast Liga & Championship, Group B 2024: 2024
# | Teams | P | W | D | L | Doelpunten | Pnt |
---|---|---|---|---|---|---|---|
1
|
FC Vityaz-EGU | 3 | 3 | 0 | 0 | 13:1 | 9 |
2
|
Fakel Khlevnoye | 3 | 2 | 1 | 0 | 17:4 | 7 |
3
|
Voshod Ismalkovo | 3 | 2 | 0 | 1 | 14:6 | 6 |
4
|
Stanovoye | 3 | 2 | 0 | 1 | 12:7 | 6 |
5
|
Yelets-M | 3 | 1 | 0 | 2 | 6:14 | 3 |
6
|
Dolgorukovo | 3 | 0 | 1 | 2 | 3:12 | 1 |
7
|
Maevka | 3 | 0 | 1 | 2 | 5:17 | 1 |
8
|
Fakel Terbuny | 3 | 0 | 1 | 2 | 5:14 | 1 |
Lipetsk Oblast Liga & Championship, Group A 2024: 2024
# | Teams | P | W | D | L | Doelpunten | Pnt |
---|---|---|---|---|---|---|---|
|
Spartak Kazinka | ||||||
|
Lev Tolstoy | ||||||
|
FC Sokol Lipetsk | ||||||
|
Atom Lebedyan | ||||||
|
Avangard Chaplygin | ||||||
|
Temp Dobroye |
Lipetsk Oblast Liga & Championship, Group B 2024: 2024
# | Teams | P | W | D | L | Doelpunten | Pnt |
---|---|---|---|---|---|---|---|
|
Yelets-M | ||||||
|
FC Vityaz-EGU | ||||||
|
Fakel Khlevnoye | ||||||
|
Voshod Ismalkovo | ||||||
|
Maevka | ||||||
|
Fakel Terbuny | ||||||
|
Stanovoye | ||||||
|
Dolgorukovo |
Lipetsk Oblast Liga & Championship, Group A 2024: 2024
# | Teams | P | W | D | L | Doelpunten | Pnt |
---|---|---|---|---|---|---|---|
|
Spartak Kazinka | ||||||
|
Lev Tolstoy | ||||||
|
FC Sokol Lipetsk | ||||||
|
Atom Lebedyan | ||||||
|
Avangard Chaplygin | ||||||
|
Temp Dobroye |
Lipetsk Oblast Liga & Championship, Group B 2024: 2024
# | Teams | P | W | D | L | Doelpunten | Pnt |
---|---|---|---|---|---|---|---|
|
Yelets-M | ||||||
|
FC Vityaz-EGU | ||||||
|
Fakel Khlevnoye | ||||||
|
Voshod Ismalkovo | ||||||
|
Maevka | ||||||
|
Fakel Terbuny | ||||||
|
Stanovoye | ||||||
|
Dolgorukovo |
Evenementen
Championat Lipetskoy Oblasti
Russia Amateur, championship Championat Lipetskoy Oblasti: standen, schema van aankomende wedstrijden, video van de belangrijkste evenementen van het kampioenschap.
Het huidige seizoen loopt van 16de mei 2023 tot 4de november 2023.
Seizoen 2024: De eerste plaats in het kampioenschap Championat Lipetskoy Oblasti neemt het team Atom Lebedyan (7 points).
De datum van de
van 2023-05-16
Naar 2023-11-04
Toernooi-prestaties
Doelpuntengemiddelde | 5.73 |
Thuisploeg wint | 35% |
Gelijkspel | 9% |
Uitploeg wint | 56% |